Zelené kopce

Nerámováno, oboustraná malban
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 06.10.2021 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč