126. Skvrna
signováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno
Šířka: 41 cm, výška: 59 cm, rámování: 69 x 50 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč