127. Zasněžená vesnička
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Materiál: malba na skle
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč