1277. Gejša se slunečníkem
dřevěná intarzie na překližce, zaskleno a rámováno
Technika: Intarzie
Šířka: 68 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 76 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč