128. Mnichov
Zakleno, paspartováno, rámováno, na reversu razítko
Šířka: 15,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 25 x 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč