128. Pohled na hory
Nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na katronu
Šířka: 28 cm, výška: 20 cm, rámování: 31 x 38 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč