129. Lesní říčka
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1953
Šířka: 57 cm, výška: 43 cm, rámování: 58 x 71,5 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč