129. Na pobřeží
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč