13. Motiv přístavu
na reversu autorský štítek bez signace, signováno tužkou vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč