Pohled do zasněžené vsi
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 20 cm, rámování: 26 x 41 cm
Konec dražby: 12.07.2023 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč