Portrét dámy z profilu

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 22 cm, rámování: 27 x 22 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč