131. Pohled na hory
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu galerijní štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 92 cm
Konec dražby: 17.12.2019 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč