130. Portrét staré dámy
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, rámováno a zaskleno
Technika: kresba, datace: 1950
Šířka: 28 cm, výška: 38 cm, rámování: 61 x 49 cm
Konec dražby: 15.02.2022 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč