131. Kubistické zátiší II.
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 84,5 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč