131. Zátiší na stole
vpravo dole pravděpodobně fragment signatury, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 71 cm, výška: 51 cm, rámování: 66 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč