132. M. Smirnov - Přístav v Hönö
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 85 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 71 x 96
Konec dražby: 15.03.2023 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč