132. Stařec
bez signatury
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 50 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 14:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč