133. Harlekýn s kolombínou

signováno vpravo dole tužkou, mapy po namočení, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 14 cm, výška: 31 cm, rámování: 51 x 32 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč