133. Pohled do krajiny u Telče
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 47 x 67 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:44 SELČ
Zbývá: 7d 11h 33m 17s
Vyvolávací cena: 700 Kč