133. Vodní hladina
signováno vpravo dole, rámováno, zvlněný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 75 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč