133. Wegener - Krajina
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 71 x 91
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč