135. Letní krajina
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 37 cm
Konec dražby: 16.03.2023 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč