136. Děti hrající kostky - XL Formát
kopie podle Murilla, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 95,5 cm, rámování: 120 x 95,5
Konec dražby: 14.05.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 7d 12h 22m 33s
Vyvolávací cena: 4 500 Kč