Krajina
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1968
Šířka: 28 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 46,5 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč