136. Zimní krajina

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 75 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:18 SELČ

Zbývá: 9d 2h 55m 18s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč