136. Zlatá ulička
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 37 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč