138. Maják - XL Formát
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 88,5 cm, rámování: 105 x 85,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 7d 5h 23m 19s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč