139. Chalupy
nesignováno, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 36 cm, rámování: 44,5 x 55 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč