Posázaví
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1922
Šířka: 38 cm, výška: 38 cm, rámování: 43,5 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč