Horská scenérie XXL

Signováno vpravo dole, při vrchní straně plátno z části odchlípnuto z napínacího rámu, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 102 cm, výška: 98,5 cm, rámování: 113 x 117 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč