Krajina

signováno vpravo dole, rentoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 90 cm, rámování: 105 x 84 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč