14. Krajina
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 90 cm, rámování: 105 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.11.2022 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč