Krávy na pastvě

rentoilováno, nové rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 88 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 21.06.2021 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč