14. Krávy na pastvě
rentoilováno, nové rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x 88 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 21.06.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč