14. Orlické hory - XL Formát
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 70 cm, výška: 92 cm, rámování: 104 x 83 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč