140. Abstraktní kompozice
Paspartováno, zaskleno
Šířka: 28,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 61 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč