140. Cesta vesnicí
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 78,5 x 98
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 7d 14h 2m 51s
Vyvolávací cena: 6 500 Kč