141. Nocturno - L FORMÁT

Monogramováno a datováno vpravo dole pod rámem, na reversu autorský popisek: "Balsamo per l´anima"
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na dřevěné desce, datace: 1892
Šířka: 90 cm, výška: 61 cm, rámování: 79 x 109 cm

Konec dražby: 11.07.2022 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč