141. Portrét dívky
značeno dole, zaskeno a rámováno v dobovém rámu
Technika: Fotografie, datace: 1931
Šířka: 17 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 32 x 25,5 cm
Konec dražby: 28.05.2023 16:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč