142. Dívenka
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno v rámu s řezbovanou ozdobou
Technika: Fotografie
Šířka: 19,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 21 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč