143. Dívka s šátkem

precizní malba olejem na plechu z 19. století, na reversu fragment pečeti
Technika: olej na plechu
Šířka: 9 cm, výška: 10 cm, rámování: 18 x 16,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč