148. Hospodská romance
nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 18,5 cm, výška: 24,5 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč