148. Hrdý bruslař
Signováno a datovánovlevo dole, rámováno v amsivním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1885
Šířka: 40,5 cm, výška: 90,5 cm, rámování: 116 x 59 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 03.05.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč