Sedící akt
Signováno vlevo nahoře, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč