148. Vesnické stavení
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 49 cm, rámování: 52 x 43 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč