149. Letní pohled na město
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 62 cm, rámování: 73 x 63 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč