149. Vesnické domy
signováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42,5 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč