Krajina z Jihu

Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 45,5 x 68,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč