15. Pasáček ovcí
Nesignováno, rámováno v oválném rámu, zaskleno
Technika: olej na kartonu, materiál: karton fixován na lepence
Šířka: 28 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč