15. Rybář na moři

Rámováno ve zlaceném ozdobném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 15 cm, rámování: 26 x 37 cm

Konec dražby: 02.08.2021 20:33 SELČ

Zbývá: 6d 15h 34m 10s

Vyvolávací cena: 3 800 Kč