Dívka u šachovnice
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, datace: 1991
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 64,5 x 46 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč